Witam serdecznie w moim sklepie z akcesoriami dla noworodków i dzieci. Poczuj się u mnie jak w domu, a więc rozsiądź się wygodnie w fotelu z kawą lub herbatą i zacznij zakupy u Agnes Hobby.

Moja przygoda i miłość do rękodzieła zaczęła się gdy byłam jeszcze małą dziewczynką, ponieważ nie było w sklepach ubranek dla lalek, poprosiłam babcię aby mi je zrobiła na drutach i tak zaraziłam się tą nie groźną chorobą.

Kocham spędzać czas szydełkując, albo robiąc na drutach, przenoszę się w świat mojego dzieciństwa i nieograniczonej fantazji. Pragnę tworzyć dla Was piękne rzeczy i akcesoria do sesji fotograficznych dla noworodków i dzieci.

Każdy produkt jest wymyślony przeze mnie, dopracowany i wykonany z miłością i dbałością o każdy szczegół. Wykorzystuje dobrej jakości materiały o ciekawych fakturach i kolorach. Moje produkty są wykonane ręcznie, dlatego niektóre egzemplarze są niepowtarzalne i różnią się od siebie.

Bardzo lubię nowe wyzwania i jeśli pojawia się nowa technika, której nie znam to jak najszybciej pragnę się jej nauczyć.

Każde dziecko jest cudem, dlatego nie chcę aby moje akcesoria przyćmiewały urodę i sedno sesji, ale uważam że dziecko to również wielkie szczęście i ogromna radość, dlatego mój styl jak i kolory są optymistyczne i wesołe.

Zapraszam Was do współpracy, w razie pytań proszę o kontakt ze mną poprzez email.

Uprzejmie proszę przeczytać informacje o produkcie (skład wełny, przepis prania)

Wykonuje również rzeczy na zamówienie czas realizacji 2 tygodnie.

Będzie mi niezmiernie miło jeśli wyślesz do mnie swoje zdjęcie, z moimi akcesoriami, a ja umieszczę je na stronie.

Międzynarodowa wysyłka .